Antalya Avukatlık Bürosu

+90(242) 243 06 08
E-posta Yoluyla Ulaşın info@mustafacevik.av.tr
  • Hemen Başvurmak İçin Tıklayınız !Günümüz şartlarında zamanı iyi değerlendirmek zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. Rutin iş temposu içerisinde zaman ayıramadığımız hukuki sorularınıziçin online danışma servisi ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

    by

Ödeme

Büroda Karşılıklı  Danışma

Hafta içi mesai saatleri içinde randevu verilmektedir. Ancak konunun acil olması durumunda hafta sonu için bir istisna oluşturulabilir. Randevu almadan önce konu ile ilgili önbilgimizin olması açısından e-posta yada telefonla konu ile ilgili özet bilgi veriniz.
Ücret, danışma başlamadan peşin ödenir yada görüşme öncesi Elektronik ortamda banka hesap numaralarımıza Havale/EFT yada aşağıdaki linkten sitemiz üzerinden kredi kartı ile  ödeyebilirsiniz.

 

https://www.paypalobjects.com/webstatic/mktg/logo-center/logo_paypal_guvenli_odeme.jpg
Hafta içi sözlü danışma ücreti         :           210 TL 
Hafta sonu sözlü danışma ücreti     :           210 TL

 

Randevu saatini büro sekreterinden alabilirsiniz. Randevu saatine geç kalmanız durumunda görüşmeniz başka bir tarihe ertelenebilir. Büromuz randevusuz görüşme kabul etmemektedir.

 

Online Danışma :

İnternet sitemiz üzerinden dijital formu doldurmak suretiyle verilen danışma hizmetidir.
Başvuru formunda konuların net ifade edilmesi önemlidir.
Ör: Yurtdışında boşanma işlemim  tamamlandı, Yurt içinde boşanmış olmak için nasıl bir yol izlemeliyim
Online danışma hizmetine cevap verme süremiz 24 saati geçmeyecektir. Bu süre ; avukatlarımızın konu üzerinde detaylı analiz yapması için gerekli bir süredir.

 

Online Danışma ücreti         :           210 TL  ( 2014 Yılı avukatlık asgari ücret tarifesidir )
Görüşme ücretini Banka hesap numaralarımıza havale/eft yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
Ödemeyi yaptıktan sonra dijital form açılacak ve konu ile ilgili bilgi ve dokuman istenecektir. Birden çok konu için danışmanlık talep edilmesi durumunda fiyat tarifesi değişeceğinden sistem üzerinden ödenmesi gereken rakam üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.
Kredi kartı ile ödeme sistemimiz Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartınızı 128 Bit SSL  güvenlik sistemi ile koruma altında tutmaktadır.

 

Vekalet Ücretleri

01.01.2014 - 31.12.2014 Dönemi Avukat - Vekil eden arasındaki en az ücret çizelgesi Antalya Barosu Başkanlığı Meslek Sorunları Çalışma Grubu tarafından hazırlanan, Antalya Barosu Yönetim Kurulunun 22.12.2014 tarih ve 9/35 sayılı kararı ile kabul edilerek, meslektaşlarımıza tavsiye niteliğinde duyurulmasına karar verilmiştir.

 

Antalya Barosu tarafından tavsiye edilen ücret tarifesi için tıklayınız
Resmi ücret tarifesi için tıklayınız