MENÜ
Online Danışma
Günümüz şartlarında zamanı iyi değerlendirmek zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. Rutin iş temposu içerisinde zaman ayıramadığımız hukuki sorularınız için online danışma servisi ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Vekalet
Vekalet ile ilgili bilgi almak için tıklayınız...
Ödeme
Ücret, danışma başlamadan peşin ödenir...
Randevu
Haftaiçi mesai saatleri içinde randevu alabilirsiniz...
Müvekkil
Müvekkil ile ilgili bilgi almak için tıklayınız...
Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği
Madde 9'da belirtilen, 'Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda, avukatlık ünvanının getirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen 'Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir.' ilkesine dayanarak hazırlanmıştır.
Faydalı Linkler

Uzman Kadromuz:

Ekibimiz, takım ruhu, yaratıcılık, heyecan ve sürekli gelişim prensiplerini benimseyen bilgili, iş odaklı avukatlardan oluşmaktadır. Hukuk Büromuza daima en iyi avukatları kazandırmayı amaçlarken, diğer taraftan da avukatlarımızın sürekli gelişimine destek oluyoruz.

Uluslararası Çözümler:

Avukatlarımızın uluslararası alanda edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, Türkiye’de yatırım yapmakta olan veya Türk Hukuku’na ilişkin uzman arayışı içerisinde olan yabancı ve/veya çok uluslu müvekkillerimize daha iyi hizmet verebilmemize yardımcı olmaktadır.

Sonuç Odaklı Analitik Çözümler:

Her bir olayın kendine has özelliklerine ve danışanlarımızın ihtiyaçlarına uygun hukuki çözüm önerileri sunuyoruz. Müvekkillerimiz, hak ettikleri kişisel ilgi ve itinayı hissedebilecekleri kadar itinalı, ancak Türkiye’nin her bir köşesinde hizmet verebilecek kadar da geniş bir hukuk bürosu ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getiriyorlar.

+90(242) 243 06 08 Adres Bilgileri
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Antalya Çevik Hukuk Bürosu © 2019