MENÜ

Ödeme

Büroda Karşılıklı  Danışma

Hafta içi mesai saatleri içinde randevu verilmektedir. Ancak konunun acil olması durumunda hafta sonu için bir istisna oluşturulabilir. Randevu almadan önce konu ile ilgili önbilgimizin olması açısından e-posta yada telefonla konu ile ilgili özet bilgi veriniz.

Ücret, danışma başlamadan peşin ödenir yada görüşme öncesi Elektronik ortamda banka hesap numaralarımıza Havale/EFT yada sitemizdeki online danışma üzerinden kredi kartı ile  ödeyebilirsiniz.

Sözlü danışma ücreti    : 1000 TL
Yazışo Danışma Ücreti :  2000 TL

Randevu saatini büro sekreterinden alabilirsiniz. Randevu saatine geç kalmanız durumunda görüşmeniz başka bir tarihe ertelenebilir. Büromuz randevusuz görüşme kabul etmemektedir.

 

Online Danışma :

İnternet sitemiz üzerinden dijital formu doldurmak suretiyle verilen danışma hizmetidir. Başvuru formunda konuların net ifade edilmesi önemlidir. 

Ör: Yurtdışında boşanma işlemim  tamamlandı, Yurt içinde boşanmış olmak için nasıl bir yol izlemeliyim. 

Online danışma hizmetine cevap verme süremiz 24 saati geçmeyecektir. Bu süre ; avukatlarımızın konu üzerinde detaylı analiz yapması için gerekli bir süredir.

Online Danışma ücreti : 1000 TL  ( 2019 Yılı avukatlık asgari ücret tarifesidir )
Görüşme ücretini Banka hesap numaralarımıza havale/eft yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra dijital form açılacak ve konu ile ilgili bilgi ve dokuman istenecektir. Birden çok konu için danışmanlık talep edilmesi durumunda fiyat tarifesi değişeceğinden sistem üzerinden ödenmesi gereken rakam üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. 

Kredi kartı ile ödeme sistemimiz Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartınızı 128 Bit SSL  güvenlik sistemi ile koruma altında tutmaktadır.

Online Danışma
Günümüz şartlarında zamanı iyi değerlendirmek zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. Rutin iş temposu içerisinde zaman ayıramadığımız hukuki sorularınız için online danışma servisi ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sayfayı Paylaş
Hızlı Menü
Vekalet
Vekalet ile ilgili bilgi almak için tıklayınız...
Ödeme
Ücret, danışma başlamadan peşin ödenir...
Randevu
Haftaiçi mesai saatleri içinde randevu alabilirsiniz...
Müvekkil
Müvekkil ile ilgili bilgi almak için tıklayınız...
+90(242) 243 06 08 Adres Bilgileri
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Antalya Çevik Hukuk Bürosu © 2019